Ullatunud liige, See relvastatud teenistuse liige üllatas lihtsalt oma perekonda Disney's ja me ei nuta, TE NUTSITE

Postitanud Chris Michael Ross reedel, Kadri terapeudi Kait Sinisalu sõnul on loo avalikuks tulek saanud palju positiivset vastukaja ja juhatanud paljud ohvrid abini. Olen selle aja jooksul väga nautinud meie koostööd. Kuigi kuuleme lugusid sellest, milline maagia toimub iga päev pargis, on haruldane, et üks neist paneb meid kontrollimatult kiirustama.

Ettevõtte halduses oleva portfelli väärtus on ca 23 miljonit eurot. EST Kinnisvara juhitava kinnisvara hulka kuuluvad äripinnad ja -hooned, elamispinnad ning põllumaad üle Eesti.

Ullatunud liige

Klientide tagasiside Maggie Johnson: "Kui ma esmakordselt külastasin Aardla Ärimaja, olin meeldivalt üllatunud hoone kvaliteedist. Ma usun, et EST Kinnisvara, meie koostööpartner ja kaasinvestor, haldab seda Lõuna-Eesti mõistes mainekat investeeringut parimal moel.

Ullatunud liige

Joel ja Eva on näidanud oma professionaalsust investeeringute valikul, arenduses ja halduses. EST Kinnisvara on andnud kindlustunde, et meie kinnisvarainvesteeringud on hästi hallatud ja seda ka keerulisemal majanduslanguse ajal.

Ullatunud liige

EST Kinnisvara meeskond on kompetentne ja professionaalne, nad on välja pakkunud erinevaid võimalusi ja neid ka suurepäraselt ellu viinud. Oleme EST Kinnisvara teenuseid Ullatunud liige juba 12 aastat. Kindlasti soovitan EST Kinnisvara ka teistele investoritele.

$900 - 2 BED - Apartment Tour DOWNTOWN - Canada - Saskatoon, Saskatchewan (in Hindi)

EST Kinnisvaral on kliendid nii Eestist kui ka välismaalt. Ullatunud liige edu ja kindlus kohalikul turul on näitajaks, et välisinvestorid jätkavad investeerimist. EST Kinnisvara ostab ning haldab ka põllumaad.

Ullatunud liige

See on oluline aspekt metsainvestorile, sest põllumaa on tihti suur osa kinnistust ning võib anda head tulu ning ka võimalusi arenguks. Kõik klienditeenindusega seotud ärid on täpselt nii head nagu nendes töötavad inimesed. Meeskonnal on lai teadmiste baas.

Ullatunud liige

Kahtlemata soovitan EST Kinnisvara teenuseid. Olen selle aja jooksul väga nautinud meie koostööd.

Ullatunud liige

Ettevõte on alati olnud professionaalne. Nende nõu ning pädevus on läbi aastate olnud äärmiselt kasumlik. EST Kinnisvaras on ekspertidest meeskond, aga nad on ka suurepärased inimesed, kellega koostööd teha.

Kolmapäevases telesaates "Pealtnägija" rääkis lapsena seksuaalse väärkohtlemise ohvriks sattunud Kadri avameelselt oma loo. Teda oli toetamas ka tema terapeut Kait Sinisalu.

Kõik, kes soovivad investeerida Eestisse või kellel on juba kinnisvara Eestis olemas, siis mõistlik oleks võtta ühendust EST Kinnisvaraga. Seda otsust te kindlasti ei kahetse.

Ettevõtte halduses oleva portfelli väärtus on ca 23 miljonit eurot. EST Kinnisvara juhitava kinnisvara hulka kuuluvad äripinnad ja -hooned, elamispinnad ning põllumaad üle Eesti.