Toidulisandid toidulisandid. Supertoidud, toidulisandid - Ökosahver

Sihtkoha muutumisest on Klient koheselt kohustatud teavitama iluversum. Tingimuste kehtivus 1. Kui Klient on tasunud tellimuse eest, siis tellimust enam muuta ei saa. Juhul kui Klient valib tarneviisiks Kullerteenuse, siis Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel.

Tingimuste kehtivus 1. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates veebilehel www.

Nädala populaarseimad tooted

Enne muudatuste jõustumist esitatud tellimustele kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused. Hinnakiri 2. Hindade muutumisel kehtib Kliendile tellimuse edastamisel kehtinud hind, mis oli kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine 3. Täpsem valik maksemeetoditest on kättesaadav ostukorvis ostu vormistamise vaates.

Ostukorvis olevaid tooteid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine.

Kui Klient on tasunud tellimuse eest, siis tellimust enam muuta ei saa.

Language switcher

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine 4. Vastavalt Kliendi poolt valitud tarneviisile ja sisestatud sihtkohale toimetab iluversum. Sihtkoha muutumisest on Klient koheselt kohustatud teavitama iluversum. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Juhul kui Klient valib tarneviisiks Kullerteenuse, siis Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel.

Toidulisandid toidulisandid Ma olen 12 aastat vana Kuidas suurendada liige

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele, soovitab iluversum. Nähtavate vigastuste korral soovitab iluversum. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga kaup ei ole vigastatud.

Iluversum.ee veebipoe kasutustingimused

Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile info iluversum. Kui iluversum.

Toidulisandid toidulisandid Koige tavalisem liige paksus

Kui Klient ei soovi soetada tellitud kauba asemel alternatiivvariandina pakutavat kaupa ning ta on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab iluversum. Kauba tagastamine 5. Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates Toidulisandid toidulisandid kättesaamisest.

Uued tooted

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja avamata originaalpakendis, pakendi avamiseks loetakse ka pakendi kileümbrise rikkumist või eemaldamist. Taganemisavaldus tuleb saata iluversum. Kauba tagastamise tavalised kulud kannab Klient kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole, välja arvatud juhul, kui üleantud kaup ei vasta tellimusele. Tagastamisele ei kuulu transpordikulu.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Näiteks vitamiinikapsliga võrreldes saad värsketest puu- ja köögiviljadest mitmekülgsema valiku organismile vajalikke aineid, mis on organismis imendumiseks omavahel õiges vahekorras, lisaks ka täiskõhutunde. Üldjuhul saab inimene kõik vajalikud toitained organismi normaalseks toimimiseks tasakaalustatult ja mitmekesiselt toitudes. Toidulisandeid ei tohiks tarbida ilma põhjuseta, sest nende liigtarvitamine võib organismile kahjulik olla. Oluline on seegi, et pikaajaline tasakaalustamatu toidu ja toidulisandite tarvitamine võib toitainete omastumist hoopis pärssida.

Tagastatavat kaupa saab soovi korral Toidulisandid toidulisandid uue toote vastu iluversum. Vahetatava toote kättetoimetamise transpordikulu eest tasub Klient.

Saada e-kiri

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus laekumine iluversum. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kannab iluversum. Kui tagastatav toode on halvenenud asjaoludest, mis ei ole tingitud iluversum. Vääramatu jõud 6.

Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate Toidulisandid toidulisandid rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole kontrolli all vääramatu jõud.

E-apteegi nõustamine

Isikuandmed 7. Kliendi poolt iluversum. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist iluversum. Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.

Registreerimine

Lõppsätted 8. Tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi proovivad pooled lahendada eelkõige läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on mõlemal poolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Tingimustele ning müügilepingule kohaldatakse Eesti Vabariigi seadusandlust.

Toidulisandid toidulisandid Naita online-kord, kuidas klopsata liikmeks

Kui Tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas Tingimuste ega müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse õiguspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem. Tingimused kehtivad alates