Video koosolekumeetodid

Saadud väärtus on vastus. Või näiteks kui unustasite, kui palju on 9 x 3, siis kui palju see on 3 x 9, siis tõenäoliselt mäletate?

Lihtsustada individuaalsete tööde memorigiseerimisprotsessi korrutamise tabelist, saate selle lapsele Video koosolekumeetodid neid saab lugeda sõrmede abil.

Korrutamise tabeli saladused: Kuidas vältida cravings

Selleks on vaja mõlemat kätt. See peaks olema painutatud, kui korrutades iga numbriga 9 sirgemas sõrmede arvu korpusnumbrite arvu all. Seega on sõrmede hulk painutatud kümneid ja pärast seda - ühikuid.

  • Vahendage peenist
  • Kas teil on vaja õpetada korrutamise tabelit. Luuletused, laulud, lood
  • See - kõrvalekalded normidest kokkuhoid või ületamine ; Sisse.
  • Selgitage, et kui korrutades number vasakpoolse veerus, nende produkt saadakse mis tahes numbrid, mis on ristmikul soovitud ridade ja veerg.
  • Suurem liige koige tohusam meetod
  • Äriühing See on üksikute organisatsioonide kombinatsioon, kes tegutsevad ühes aruandlusorganisatsioonis.

Link mängu korrutamise tabel - õppimine lihtne! See mäng aitab kiiresti ja ilma koormuse õppida korrutamise tabelit.

IFRS 22 Ettevõtete Liit. Uued IFRS: rakenduste funktsioonid

Kui koolipoega saab ülesandeks õppida korrutamise tabelit, siis Kui palju see ja kuhu suurendada liige soovivad vanemad teda aidata ja otsivad seda. Meetodid on suurepärased komplekt, kuid kõiges on vaja teie Karapuzale individuaalset lähenemist. Video koosolekumeetodid räägime teile, kuidas lapsele on lihtne selgitada numbrite korrutamise põhimõtteid ja aidata kaasa asjaolule, et ta mäletab seda võimalikult lühikese aja jooksul.

Pigem on kõik, üliõpilane korrutada 1 ja 10, on kõige lihtsam. See skoor antakse väga kergesti lapsi, sest ei ole midagi kohutavat ja raske. Igal juhul jääb number samaks. Räägi kindlasti oma koolilavale, et olles õppinud korrutamist 1 ja ga, ta juba teab esimest ja viimast rida kõigis teistes veergudes.

Korrutamine 2-ga. Twosega on see ka lihtne, sest te ütlete Video koosolekumeetodid, et õiget tulemust saab saada, kui klappite kaks kavandatavat numbrit.

Kiire viis suurte arvude korrutamiseks. Kuidas korrutada kahekohalist numbrit: veerus ja meeles

Pärast iga õppetundi järel veenduge kindlasti, vähemalt tund aega ja parim kõigist klasside jätkamiseks päevas. Korrutamine Tavalised liikmed. Korrutamine troika, võite proovida samamoodi nagu kaheselt.

Kuidas suurendada liikme banaani

Kui see meetod ei sobi teie lapsele, siis proovige mängida ühendustega. Kõigepealt küsige laps nii, et see oleks võltsitud ja visandanud oma Video koosolekumeetodid numbrid 1 kuni 9. Pärast seda alustage lugu iga näite lugu ja nii et koolilamp mäletab märk 3 palju kiiremini.

Laske lapsel mängida nende joonistega ja leiutada lugu neile ise. Saate oma lugu igale näitele juhtida, seda meeles pidada palju lihtsamaks. Korrutamine 4-ga. Selleks, et teie laps kergesti mäletada korrutamist 4-ga, tuletage talle meelde selle põhimõttest, mida me kasutasime, kui kahe uuriti veerud.

Liikme keskmine suurus

Aga ainult nüüd peame kahekordistama soovitud numbri ja tulemus suureneb kaks korda. Korrutamine Tabel 4. Korrutamine 5-ga.

Kuidas suurendada liikme massaazi pikkust

Tegevuse uurimisel 5 peate kohe juhtima oma lapse tähelepanu aastasele sellele, et selles veerus korrutamisel lõpeb kõik tulemused või 5 või null. Pange tähele ka, et 5 on pool kümneid.

Lihtsad viisid laste laua korrutamise õpetamiseks

Seetõttu on vastused kergemini korrutada number 5 ja 10 ja seejärel jagada tulemuse pooleks. Nüüd 70 jagamine 2 - on Korrutamine 6-ga. Kuue jaoks on olemas ka viis, kuidas meelde jätkas lastele kergesti 8-aastane ja see veeru nimiplaat õppis tunnis. Proovige meelde tuletada lapsele, kui ta õpetas 3 märki ja pakume talle lisama sama numbri tulemusele.

Tabeli korrutamine 6.

Täiskasvanute korrutuslaud. Mälestus kaardid

Korrutamine 7-ga. Kui korrutamine kuni 6 ei ole enam lapsele 8 aastat suur töö, siis aru, kuidas korrutada 7 on lihtsam teda. Eraldi kirjutada ja õppida ainult 7, 8 ja 9 korrutamist. Korrutamine 8-ga. Analoogia eelmise meetoditega korrutamine 8-ga saab võrrelda neljaga, ainult tulemus on vaja kahekordistada.

Retooriline küsimus

Tabeli korrutamine 8. Korrutamine 9-ga. Ta kindlasti meeldib aastastele lastele, sest võimalik õppida ainult mõne minuti jooksul ja mitte tunni või kahega. Küsi koolilapsed panna käepidemed lauale palmide alla. Kaaluge sõrmede vasakult paremale. Me loeme paremal 7 sõrme.

Ründav sõrmus, mille nad peatasid arve. Mitu sõrme ei vähenda seitsmenda - kuus vasakule. Niisiis vastame kuus tosinat. Kui palju Video koosolekumeetodid kõvera paremal - kolm. See on üksuste arv vastuseks. Nii et me mõistsime, et vastus on Selline uuring sõrmede korrutusmärkide uuring on kasulik.

Ärge süüdistage kruvi, mida ta kasutab seda meetodit liiga kaua.

Esimesed sammud tabeli uuringus: kõige kergemad numbrid ja põhimõtte arendamine

See meetod võimaldab lapsel kindlalt meeles pidada korrutamist 9-ga. Korrutamine Tabel 9. Kuidas korrutada veergude arvu Muidugi, pärast seda, kui 9-aastane laps õpneb hästi korrutamise tähis, tuleb õppida kahekohalise veeru korrutamiseks ja seejärel kolmekohalise numbritega. Numbrid, mis on korrutatud üksteisega nimetatakse kordajana. Korrutamise tulemust nimetatakse "tööks". Kahe numbri korrutamiseks peate need asetama kolonni teise kohal, nii et ühikud on üle ühikute, kümneid üle kümnete ja nii edasi.

Järgmine samm on see, et ülemine number korrutatakse madalama numbriga. Esiteks korrutatakse seade kümneid, sadu ja nii edasi. Tulemuseks tuleb registreerida selle funktsiooni all. Kui selle tulemusena korrutamine, te välja number, mis on rohkem kui kümme, et rida all on ainult viimane näitaja tulemuse ja tosin, kui see on, on kirjutatud ülevalt. Siis see tosinat tuleks paigutada Video koosolekumeetodid korrutamise tulemuseni.

Ülemine numbri maht kümnete ja sadade põhja kohta esineb samade eeskirjade kohaselt. Kui annate oma lapsele võimaluse vaikselt assimileerida või see meetod korrutamise tabeli mäletab, hakkab see kiiresti arvestama. Ärge nõudke, kas laps ei soovi teha.

Saate lapsele kergesti minna, võimaldades tal tabelit korrata. Näita talle konkreetseid näiteid elus, kus tabel võib Video koosolekumeetodid mugav. Näiteks paluge tütaril lugeda, nii palju maiustusi vaja osta nii, et see läheb kõigile läbima kolm. Tüdruk on kergesti ja huvitav Video koosolekumeetodid vastuse, kuna see on otseselt puudutab tavasid ja elu. Kui teil on hämmingus, kuidas aidata teie lapsel õppida korrutamise tabelit, on meie artikkel teile. See ei ole nii kohutav, see tabel, kui sa tead, kuidas seda läheneda.

Avasta saladused! Kaks korda kaks - neli, see on kõik tuntud kogu maailmas! Igaüks, võib-olla see on teada, kuid korrutamise tabel ei lõpe, on võimalusi ja keerulisemat, ei ole ka lihtne. Retooriline küsimus Olles lõpetanud kooli ja tema kutsetegevuse tõttu ei ole see eriti silmitsi keerukate matemaatiliste arvutustega, palus kuidagi ise arvata, et banaalse tabeli korrutamise tulemused, mis kõik koolilapsed lihtsalt kohustaksid teadma, kuidas "isa meie".

Tänapäeval ei vasta te raamatupidaja raamatupidajaga või õpilase logaritmilise liiniga ning kaupluse kohaletoimetamine võib mobiiltelefoni abil "lõksus". Võib-olla ta, see laua korrutamine?

Mis on aju ummistunud, äkki midagi olulist ei sobi? Lahkugem selle küsimuse retooriliseks, lase igal täiskasvanule talle ise vastata. Nüüd räägime sõbrast. Teine greider valab põlevad pisarad võib-olla valamine, kuid raskused on endiselt tekkinudasjata "kuus kaheksa - nelikümmend kaheksa". Vaata selliseid kannatusi Video koosolekumeetodid saa ükskõikne vanem, nii soovitame õppida korrutamise tabeli koos! Kuidas valmistada laps õppimise korrutamise tabelis?

Ema-in-law töötas koolis Video koosolekumeetodid aastaid, soovitas lihtsat võimalust valmistada laps korrutamise tabeli uurimiseks. See sobib isegi eelkooliealistele. Loodan, et olete juba aru saanud, mida ma kloonin. Ilma märgamata õpetab laps juba korrutamise tabelitSee lihtsalt vaatab üldiselt nii hirmutavat, kui immutamatute veergude ja aritmeetiliste tegevuste, sõjaväelaste ja aritmeetiliste toimingute, sõjaväelaste lehekülgede ja Suguelundite liikmete tuubid ja nende suurenemine vaatamata matemaatika sülearvuti kaanele.

Õpetajad lasteaia ja kooliõpetajatena õpetavad reeglina lapsi kaaluma kaksikuid, viis, kümneid, kuid siis ei lähe see, vaid asjata. Tee on tõesti suurepärane, tõestatud ja tõhus.

Videoharjutused suurendamise liikmeks

Korrutamise tabeli saladused: Kuidas vältida cravings kapitoshi. Enne tabeli korrutamist.

Microsoft Outlook 2019 - Full Tutorial for Beginners [+General Overview]

Kümme veergu kümme näidet igas! Terve sada reeglit, mis tuleb saata? Ärge paanikas ennast ja ärge hirmutage vaeseid vaeseid. Tegelikult on reeglid palju väiksemad.