Suurem soodustusliige

See plaan on tänaseks ellu viidud ja väikeettevõtjate esindusorganisatsioon on saavutanud massi, mida keegi ei saa ignoreerida. Tulemusena on Tallinna kesklinnas soodustus 77 korda suurem kui äärelinnas. Leian, et põhiseaduse võrdse kohtlemise nõudele vastab võrdne soodustus, mitte võrdne pindala. Eriti puudutab see neid, kes seni said vabaks m2. Vastavalt § 11 lõikele 3 on hooneühistu liige rahvastikuregistri nõude täitmisel koduomanik ja seega maamaksust vabastatud. EVEA on tänaseks saavutanud kaalukuse ja moraalse kohustuse olla olulistes teemades kaasatud partner, et tagada konstruktiivne ja ettevõtlusvaldkonnas tegutsejaid arvestav ettevõtluskeskkond Eestis.

Foto: Ilmar Saabas Kuula artiklit Koduomanikke maamaksust vabastava seadusemuudatuse poolt hääletas 54 riigikogulast sel suvel vahetult enne jaanipäeva.

EVEAst on saanud valitsuse ja otsustajate jaoks suurim ning olulisim partner ettevõtlusvaldkonnas Avaldatud 7. EVEAst on saanud valitsuse ja otsustajate jaoks suurim ning olulisim partner ettevõtlusvaldkonnas kommenteerimine on välja lülitatud Ettevõtjad on alati olnud olulised ühiskonna edukuse tagajad läbi töökohtade loomise ja riigikassasse maksude maksjatena. Seda enam on tänases Suurem soodustusliige, kus maailm ja ettevõtlus on tänu Covid mõjutustele oluliselt muutumas, kõikide osapoolte konstruktiivne koostöö tuleviku Suurem soodustusliige vajalik.

Suurem soodustusliige

EVEA Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon on asutamisest alates juba Liikme kasvu suurus aastat pakkunud oma liikmetele võimaluse öelda sõna sekka ettevõtluskeskkonna kujundamisel Eestis ja olla arvestatavaks partneriks valitsusele ja otsustajatele. Tänaseks on EVEA liikmeskond ületanud liikme piiri, olles 7. Täna on VKE-de esindusorganisatsioon lõpuks kõigist ettevõtjate ühendustest suurim.

Suurem soodustusliige

Kuid usun, et see on alles kasvu algus. Koroonakriis on äratanud väikeettevõtjaid ja näidanud neile, et koostöö ja ühine hääl on võtmetähtsusega.

Õppemaksud

See jääb nii ka pärast kriisi. Olles suurim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, paneb see EVEAle ühiskonnas veelgi suuremad lootused ja ootused ning kaalu ettevõtlusvaldkonnas kaasa rääkimiseks.

EVEA on tänaseks saavutanud kaalukuse ja moraalse kohustuse olla olulistes teemades kaasatud partner, et tagada konstruktiivne ja ettevõtlusvaldkonnas tegutsejaid arvestav ettevõtluskeskkond Eestis.

See plaan on tänaseks ellu viidud ja väikeettevõtjate esindusorganisatsioon on saavutanud massi, mida keegi ei saa ignoreerida. Täna rohkem kui kunagi varem on vajalik valitsuse ja otsustajate ning ettevõtjate igapäevane ja normaalne üksteisega suhtlemine ja kaasamine ühise parema tuleviku nimel.

Suurem soodustusliige