Suurenda seksi. Seitse asja, mis juhtub, kui sa enam ei seksi - Suhted & seks - sõsidrunigatee.ee

Sa võid jääda kergemini grippi ja külmetushaigustesse. Seksi teeb kõige nauditavamaks teadmine, et jagad ülimat lähedust kellegagi, kes sinust hoolib ja sind austab.

Täheldatud on ka, et vahekorrast orgasmi saanud naised räägivad ja avavad end pärast seksi rohkem kui mehed ja naised, kes ei saanud orgasmi. Samuti kipuvad naised oma kaaslast pärast seksi positiivsemas valguses nägema ja rohkem komplimente neile tegema. Avameelse vestluse jaoks ei ole füüsiline vahekord alati vajalik, vaid võib piisata ainuüksi alateadlikust valmisolekust seksile. Samas suurendab saladuste jagamine intiimsust, mis omakorda suurendab seksuaalset iha.

Lähtuvalt inimese isiklikust taustast ja kasvatusest võib mõne inimese puhul olla monogaamia pooldamine isegi niivõrd automaatne, et teistsugune lähenemine ei tule talle isegi mõttesse.

Toote kirjeldus

Seega on mõistlik antud teema oma partneriga võimalikult varajases faasis läbi arutada, et vältida hilisemaid arusaamatusi. Nii monogaamial kui polügaamial on omad positiivsed ja negatiivsed küljed, millest tuleb valiku tegemisel teadlik olla. Monogaamia või polügaamia Monogaamia Monogaamia tähendab seda, et lähisuhtes ja seksuaalsuhtes ollakse vaid ühe partneriga.

Kuivõtta lähisuhet kui enda arengu peeglit ja pakkuda seda ka teisele, siis käib siia juurde teisele vabaduse andmine, et ta saaks areneda just talle vajali Artikli nägemiseks logi sisse 4.

Mees-ja naisenergia liikumine

See on midagi palju enamat. Kas on see tehnika või energiavahetus?

Suurenda seksi

On see kiire ja kirglik või aeglane ja pikaajaline või midagi vahepealset? Suudlemine on meeldiv, ahvatlev, sensuaalne ja intiimne kogemus, mis võib samuti olla uskumatult erootiline, teraapiline ja sügavalt siduv.

Dopamiin ja serotoniin on neurotransmitterid, neist esimene on enesekindluse ja heaolu hormoon ning teine tasakaalustab tuju.

Kirgliku suudlussessiooni Suurenda seksi päästavad need ained valla oksütotsiini, mis on tuntud kui armastuse hormoon. Oksütotsiin toob kaasa üldise sära, sügava rahulduse ja naudingut pakkuva emotsiooni.

Sensuaalsed suudlemistehnikadpane oma kallim su huuli ihkama suudle hästi aeglaselt hinga suudlemise ajal seksuaalenergiat läbi oma keha suudle vaheldumisi aeglaselt ja sensuaalselt ning jõuliselt ja karmilt vaata suudlemise ajal oma partnerile silma lase suudeldes häälel julgelt väljudaAeglane intiimne suudlemine võib kaasa tuua ka orgasmi, mis on veel võimsam, kui kasutad enda väljendamiseks häält.

Seega on oluline tähele panna, kuidas su partner suudleb.

Suurenda seksi

Naised võivad jõuda suudeldes suure tõenäosusega orgasmini, kuna huuled on üks naiste erogeensemaid tsoone ja seal on palju närvilõpmeid. Huuled on sada korda tundlikumad kui sõrmeotsad ja palju tundlikumad kui naise genitaalid. Naise suu on peegeldus genitaalidest — huuled on kui häbememokad ingl k vaginal lipsülemise huule kurvide vaheline nõgusus on kui kliitor ja esihammaste kohal olev suulagi kui G-punkt.

Naisele orgastilise suudluse pakkumiseks kasuta sama tehnikat nagu suudleks ta genitaale. Selleks on oluline kaasata suudlusesse terve suu, uuri mahlaselt huuli, keelt ja hambaid. Suudlemine hõlmab kolme meelt — maitse, puudutus ja lõhn.

Seotud tooted

Seetõttu on oluline, et sinu suu oleks puhas ja huuled pehmed. Samuti on oluline eelmäng ning lähedase ja mugava asendi tagamine mõlemale.

Toeta käega kaela tagant pead ja silu õrnalt juukseid ning kaela. Teise käega silita õrnalt nägu ja kõri piirkonda, samuti võid silitada üle kogu keha.

Võite ka nagu

Lõdvesta huuled ning musita õrnalt naise huuli ja tervet nägu. Kui hetk tundub õige, sisene rahulikult keeleotsaga suhu ja tõmba välja, nagu imiteeriks vahekorda. Korda seda regulaarse rütmiga ja tõsta iha. Peatu ja jälgi partneri suudlemist. Näksi õrnalt huuli ning limpsi ja näksi ülahuule kurve, liigu huulte servadesse ja alahuule alla. Samuti ime kordamööda huuli ja keelt.

Suurenda seksi

Kõdistamine on üks lihtsamaid vahendid erutamiseks, kuid kõigile ei pruugi see meeldida. Proovi huuli õrnalt keelega kõdistada ja jälgi reaktsiooni.

Ulakas Kaunitar

Kui see on partnerile meeldiv tegevus, rulli keelega aeglaselt üle huulte ning kõdista samal ajal. Huulte kõdistamise ja näksimise järel liigu kõrvalestade juurde ja õlgadele ning tagasi üles kaela suudlema ja väga õrnalt näksima ilma haiget tegemata ja jälgi jätmata.

Suudlemise vahepeal masseeri ka rindu ja suudle nibusid ning liigu tagasi huulte õrritamise juurde, samal ajal kui käed jäävad edasi rindadega tegelema. Teine viis kire tõstmiseks on hingamise sünkroniseerimine — kui üks hingab sisse, siis teine hingab samal ajal ja sama sügavusega välja.

Suudlemise intensiivistudes tuleb kohaneda kiirema hingamisega.

Selleks, et kontrollida toote hinnast, vaid rohkem kui 5 meie tooted toimetatakse kohale koos toote kastid.

Orgasm suudluse kaudu ei pruugi juhtuda kohe, see vajab praktiseerimist. Tähtis on mitte keskenduda orgasmi saavutamisele, vaid pigem nautida iga sensuaalset kogemust.

Orgasm tuleb, kui on valmis tulema.

Penisex erektsiooni kapslid 6. Uneorgasm: ka und nähes võib naine võimsa orgasmi saada. See ei tähenda, et mees peaks naisega tema une ajal seksima.

Jälgige teineteise huulte liikumist. Mitte kõik ei saavuta suudluse kaudu orgasmi ja kõigile ei pruugi selline suudlemisviis sobida. Oluline on märgata suudlussessioonil teineteist ja jälgida, kuidas su suudlusi vastu võetakse.

Suurenda seksi

Kõik head seksuaalsed kogemused ei tule mitte füüsilisest stimulatsioonist, vaid pigem ühendusest ja keemiast, mis partnerite vahel tekib. Orgastilist suudlust võib kasutada ka penetratiivse seksi tulemusel saadud orgasmi pikendamiseks. Selleks naase armatsemise sessioonidel regulaarselt sensuaalse suudluse juurde, et saata bioelektrilist šokki läbi keha. Nii stimuleerid ja võimendad tundlikkust ning lood ekstaatilise kogemuse, millel on kauakestev erootiline mõju.

Orgastilise suudluse tõeline kunst seisneb kohalolus, seega lase suudlusel kesta ja ole täielikult teadlik tunnetest, mis tekivad. Koge täielikku naudingut andmisest ja saamisest. Oma partneri märkamine on alati palju olulisem kui igasugused tehnilised võtted.

Lapsevanematele, kes seksi hooletusse jätnud Neli teaduslikult põhjendatud viisi, kuidas seks teievahelist lähedust suurendab Seks suurendab partneritevahelist intiimsust nii nooremas kui ka vanemas eas. Eriti suure heaolulaengu annab muidugi orgasmini viinud seks, mis muudab partnerid omavahel ka lähedasemaks. Sellele kõigele on olemas põhjendused ning ka teaduslik seletus. Foto: Unsplash Oksütotsiin Hormoon oksütotsiin vähendab stressi ja suurendab usaldustunnet.

Katsetage, lõdvestuge, sosistage teineteisele kõrva, võtke kontroll, alistuge, lisage üllatuselemente, märgake energiat ja kirge kehade vahel. Penisex erektsiooni kapslid 6. Uneorgasm: ka und nähes võib naine võimsa orgasmi saada.

Suurenda seksi

See ei tähenda, et mees peaks naisega tema une ajal seksima. Meestel suureneb eesnäärmevähi oht.

Seotud postitused

Mehed, kes õpetavad seksimise, jäävad ilma regulaarse seksuaalelu kaitsvast mõjust oma eesnäärmele. Nimelt on Ameerika Uroloogide Liit oma uuringuga tõestanud, et sagedasti seksivatel meestel on 20 protsenti väiksem risk jääda eesnäärmevähki. Selle üheks põhjuseks on regulaarne ejakulatsioon, millega viiakse potentsiaalselt ohtlikud ained näärmest välja.

Sa võid jääda kergemini grippi ja külmetushaigustesse. Kui lööve, naha marrastused või naha allergia, keelatud. Oraalseksi, palun korduvalt pühkige see on täielikult imendunud pärast 10 minutit ja pesta.