Suure liikmega

Samas on Karilaid lõviosa punkte teeninud meediakajastusega, milles saavutanud esikoha. Esikümnesse on end mahutanud ka Reformierakonna esindaja - Pallingu kuulumine mitmetesse ühendustesse ja parlamendirühmadesse on toonud talle kokku 11 punkti, rohke juhitud eelnõude arv aga lisab veel 3,5 ning sotsiaalmeedias on ta aktiivsem kahes kanalis, mis toob talle vele ühe punkti. Veel kuuluvad korraga kahte delegatsiooni Helmen Kütt ja Urve Tiidus. Meie hindamissüsteemi järgi piisanuks Talvikul pidada blogi ja Twitteri kontot, et olla üldarvestuse number üks. Monika Haukanõmm on agaruselt kolmas kirjalike küsimuste esitaja. LCD TV, võib saada kohalik turg, mugav pärastmüüki teenust,ainult tunni jooksul saab lahendada,osta siis peaks maksma mõne päeva või kuu jooksul laeva neid LCD Video seina tagasi tehase, kui ta ei saa hästi töötada,5.

Ajakirjandustegevus Riigikogu kodulehel märgitud meedias avaldatud artiklite arv Aktiivsus sotsiaalmeedias blogi, Twitteri ja Facebooki aktiivne konto Sellise arvestuse järgi on seni riigikogu liikmetest oma töös aktiivseim olnud vabaerakondlane Andres Herkel.

SUUR PINGERIDA | Kes on kõige aktiivsemad riigikogu liikmed?

Ta ei ole üheski kategoorias saanud ainuisikulist esikohta, kuid kolmes arvestuses on ta olnud tubliduselt teine - sõnavõtud, kirjalikud küsimused ja ajakirjandustegevus, saades ainuüksi neist kokku 30 punkti. Lisada veel 8,5 punkti esikoha eest sotsiaalmeedia kategoorias, milles jagas nelja kolleegiga esikohta, ja veel mõned tublid punktid teistes arvestustes, tulebki kokku ainus neljakümmet ületav punktisumma.

Ainsana tervelt 28 toetusrühma või ühendusse kuuluv teinegi vabaerakondlane on napilt Herkelist maas. Meie hindamissüsteemi järgi piisanuks Talvikul pidada blogi ja Twitteri kontot, et olla üldarvestuse number üks.

Suur narkoäri: kooli kullaga lõpetanud oivik lõi käed Assar Pauluse jõugu liikmega

Nagu näha, on aktiivsuse poolest esikolmiku võtnud vabaerakondlased. Krista Aru on muide kõige agaram arupärija, kuid ka tubli sõnavõtja, jagades selles kategoorias parteikaaslase Andres Ammasega kolmandat kohta.

Suure liikmega

Koki punktid ongi põhiliselt tulnud algatatud esikoht - 12 punkti ja juhitud eelnõudest jagab teist kohta - 9 punkti. Üks punkt veel delegatsiooni kuulumisest ja 22 punktiga ta piirdubki - tõhus töö valitud kategooriates.

Üldarvestuse esikümnest pooled on vabaerakondlased. Kokku on riigikogus vabaerakondlasi kaheksa.

Kuuendal kohal on aktiivsuse poolest Andres Ammas, kes edestab parteikaaslast Monika Haukanõmmi kõigest poole punktiga.

Hulgalised Suure liikmega on toonud talle 7,5 punkti, 19 kirjalikku küsimust kuus ning arupärimised veel seitse.

  • Ajakirjandustegevus Riigikogu kodulehel märgitud meedias avaldatud artiklite arv Aktiivsus sotsiaalmeedias blogi, Twitteri ja Facebooki aktiivne konto Sellise arvestuse järgi on seni riigikogu liikmetest oma töös aktiivseim olnud vabaerakondlane Andres Herkel.
  • Mis on seksi liikme suurus
  • Umbes shipping :
  • SUUR PINGERIDA | Kes on kõige aktiivsemad riigikogu liikmed? - Delfi

Monika Haukanõmm on agaruselt kolmas kirjalike küsimuste esitaja. Lisaks toob talle punkte kuulumine mitmetesse ühendustesse, aga ka hulgalised arupärimised.

  1. Итак, здесь достаточно хорошо представляли повседневные потребности людей и умели их обеспечить.
  2. Meeste peenise suurused
  3. Suurenda valkuga
  4. Гигантский светлячок.
  5. Liikmed « Suure-Jaani Noortekeskus
  6. Peenise suurused keskmise juuksed

Uno Kaskpeit on üks kolmest, kes kuulub korraga kahte delegatsiooni. See toob talle väärtuslikud kümme punkti, ilma milleta ta esiletoodute hulka ei kuuluks.

Politsei tabas rahvusvahelise narkojõugu liikmed koos suure koguse kokaiiniga

Suure liikmega kuuluvad korraga kahte delegatsiooni Helmen Kütt ja Urve Tiidus. Esikümnesse mahub veel üks koalitsioonierakondlane, tõsi - tema suurem aktiivsus võis pärineda ajast, mil Keskerakond veel opositsioonis oli. Samas on Karilaid lõviosa punkte teeninud meediakajastusega, milles saavutanud esikoha. Esikümnesse on end mahutanud ka Reformierakonna esindaja - Pallingu kuulumine mitmetesse ühendustesse ja Suure liikmega on toonud talle kokku 11 punkti, rohke juhitud eelnõude arv aga lisab veel 3,5 ning sotsiaalmeedias on ta aktiivsem kahes kanalis, mis toob talle vele ühe punkti.

Suure liikmega

Alloleval joonisel on näha, kui palju punkte said ülejäänud riigikogu liikmed ning mis koha nad sellega pingereas on saavutanud. Nagu näha, siis Volmeri kallal nokkinud Kangro on statistiliste näitajate poolest saanud sarnaselt kolmekümnele teisele liikmele null punkti, jagades teiste seas ka Volmeriga aktiivsuse poolest viimast kohta.

Tasub veel ära märkida, et värskeimad liikmed riigikogus on Karin Tammemägi ja Rein Randver, kes said asendusliikmena sisse vastavalt Andrei Novikovi ja Ivari Padari lahkumisele riigikogust.

Suure liikmega