Zoom porgu

Niisiis, vaadake neid. Ka ülikoolis enne We got technical support from our colleagues thanks, guys! Sealt edasi jätkuvad õpingud veebipõhiselt. Samm 1: Avage oma Windows 10 arvutis Seaded.

Jumalik komöödia. Põrgu

Emanuele Bardone, haridustehnoloogia vanemteadur koostöös Maarja Taaleriga English version follows Mul on olnud õnn olla — selle loomisest saati — Tartu Ülikooli uue haridustehnoloogia magistriõppekava juures, mille algatas Margus Pedaste.

Õppetöö algab meie õppekaval intensiivse kahenädalase kontaktõppesessiooniga, mille kestel üliõpilased ja õppejõud üksteisega Tartus kohtuvad. Sealt edasi jätkuvad õpingud veebipõhiselt.

  1. Liikme kasutamise suurendamise meetodid
  2. Suurenenud liikme folk retsept

Minu hariduskreedo põhineb ideel, et õppimine nagu ka õpetamine ja vestlus on teineteisega lahutamatult seotud. See tähendab, et õppimine vajab dialoogi. Ja see saab juhtuda, kui vähemalt kaks inimest vaatavad teineteisele otsa ja püüavad midagi ning ka iseennast arusaadavaks teha.

Niisiis, kui oma magistriõppekavaga eelmisel aastal esimest korda alustasime ja mind määrati paari ainet täiesti veebipõhiselt õpetama, siis teadsin, et pean leidma midagi, mis võimaldaks mul üliõpilasi vestlusse kaasata. Veebinar on põhimõtteliselt veebipõhine seminar, kus kõik osalejad saavad end võrdselt väljendada.

Tagasiside

Selleks otstarbeks leidub palju Zoom porgu. Üks on näiteks Skype. Haridustehnoloogia magistriõppe tudengid auditoorsel õppetööl Tartus.

Seesama võti avab ka põrgu värava. Kuid kui neid hoolimatult käsitseda, siis on nende võimuses muuta õpetamine ka õudusunenäoks.

Liige Paksus 17 cm

Me peame vabanema müüdist, et õpetamine on lihtsalt informatsiooni edasiandmine. Ei ole.

Küsimused müüjale

Ka õppejõu rääkimise ajal toimub tema ja publiku vahel pidev, peaaegu tajumatu infovahetus. Kui ma annan loengut, on mul vaja näha, kas mu üliõpilased saavad mu räägitust aru. Üks kulmukergitus ütleb palju.

Jalu pikkus ja kinga suurus

Ja meie aju märkab selliseid detaile ülikiirelt. Sama kehtib arutelude kohta. Kui me mingil teemal arutleme, siis kasutame väga harva keelt, andmaks märku, et nüüd soovime midagi vahele öelda.

Otsisin ükskõik mida, mis mulle vihjaks, et jah, nad jälgivad ja saavad aru. Või et ei, nad ei saa aru ja ma pean sama asja kordama või teiste sõnade või näidetega edasi andma. Kui palusin üliõpilastel veebikaamera sisse lülitada, siis lahenes üks probleem, kuid tekkis Zoom porgu.

Business page guide

Ja see oli teine suur veebinaride õppetund. Alguses otsustasime kasutada tarkvara nimega BigBlueButton — BBB selle pikemast ingliskeelsest nimest sai meil üks nn oma nali.

Loomaliikmete suurus

Sel on palju funktsionaalsusi, näiteks võimalus mitmel kasutajal korraga videopilti ja heli jagada, esitlused valge tahvli funktsioonidega jne. Ja see töötab kasutaja brauseris ilma igasuguste lisadeta. Teise murekohana ilmnes, et BBB-l olid tegelikult ka endal probleemid.

Üks üliõpilane — üsna tehnoloogiateadlik — uuendas oma Firefoxi ja äkitselt kadus tal heli. Ka teistel üliõpilastel oli igasugu juhuslikke probleeme, millega hädavaevu hakkama saime.

Tagasiside saadetud!

Saime oma ülikooli kolleegidelt tehnilist tuge aitäh teile! Kuid nii üliõpilastel kui õppejõududel oli BBB-st nii kõrini, et otsustasime sellest loobuda. Zoom pakub enamjaolt sedasama, mida BBB: võimalust mitmel kasutajal korraga videopilti ja heli jagada, esitlused valge tahvli funktsioonidega jne.

  • Video opetus Kuidas suurendada liige kodus
  • 9 parimat parandust suumimikrofoni töötamiseks Windows s - Tehnoloogia Juhendid -
  • Video massaazi kohta liikme suurendamiseks
  • Nagu tapselt kindlaks maarata liikme suuruse

Zoom ei ole aga avatud lähtekoodiga ning on tasuline. Kuid erinevalt BBB-st töötab Zoom ka telefonis. Zoom on loodud spetsiaalselt veebinaride jaoks. Mul paluti seda oma ülejäänud veebinarides testida.

Samuti peaksite proovima muuta suumirakenduses kasutatavat mikrofoni.

Väga paljud varasemad probleemid kadusid. Zoom oli töökindel ja andis meie veebinari-kogemusele palju juurde, kuid siiski oli mõningaid probleeme üliõpilastega, kes ühinesid Hiinast. Erinevalt varasematest kordadest ilmnesid probleemid nüüd juhuslikult. Mõnikord kõik töötas, mõnikord mitte. Me ei osanud välja mõelda, kelle või mille süü see oli.

Logi sisse

See andis mulle kolmanda suure õppetunni: ära kunagi välista juhuslikkust. Varem või hiljem annab juhuslikkus sulle telliskiviga vastu pead. Seega, kõike arvesse võttes, jääb küsimus: kas teha veebinar või mitte?

Liige suurendab harjutusi

Zoom porgu arvan, et üldine õppetund on selline: tehnoloogia ei ole võlukepike. See lahendab mõned probleemid, kuid võib tekitada teisi.

Kuidas suurendada kuu liige

Ja kindlasti oleme meie need, kes peavad tehnoloogia vältimatuid puudujääke kompenseerima. Nii et meie päralt on valik.

Suurus liige mees

Õppida tehnoloogiaga elama.