Liikme joonistus

Kui sa seda loed, tunned ilmselt huvi, millist informatsiooni me kogume ja kuidas me seda kasutame. Üks viis, kuidas me seda teeme, on sinu isikuandmete küsimine. Selleks, et teada saada, loe edasi. Koostage enda jaoks õigustest kontrollnimekiri. Kui jah, siis millised õigused?

Joonistusvõistlus Erakordne võimalus — laste joonistustel on võimalus jõuda J. Alates 1. Žürii valib neist välja 34, mis lisatakse aasta lõpus ilmuvasse eestikeelsesse raamatusse.

Liikme joonistus

Joonistusvõistlus kestis kuni Töö saad võistlustulle sisestada läbi alloleva vormi. Kuidas osaleda Joonistusvõistlus on avatud alates 1.

  1. Liikme suurus 30 aasta jooksul
  2. Joonistusvõistlus Erakordne võimalus — laste joonistustel on võimalus jõuda J.
  3. Loova joonistamise meeskonnamäng, milles tuleb kujutada inimõigustega seotud sõnu.
  4. IKEA kaisuloomade joonistusvõistlus toimub veebis ajavahemikus

Võistlusele on oodatud aastaste laste joonistused, mis peavad olema esitatud vanema või eestkostja poolt. Enne joonistuste loomist palume tutvuda tingimustegakuna nendele mittevastavad tööd ei kvalifitseeru. Võistlusel osalemiseks on vaja esitada koopia lapse joonistustest läbi sellel lehel oleva vormi, kus tuleb valida raamatu osa, mille juurde joonistus kuulub.

Liikme joonistus

Iga osa kohta võib üks autor Liikme joonistus ühe joonistuse. Võistlusel osalemine on tasuta. Joonistuste originaalid tuleb konkursi lõpuni säilitada ja neid ei tohi voltida ega muul moel kahjustada.

  • Sõnade joonistamine
  • Joonistusvõistlus - Ickabogi lood

Väljavalitud tööde originaalid tuleb kirjastusse saata sellisena, et neid on võimalik raamatusse lisada. Väljavalitud tööde puhul on vaja tõestada autori vanus. Väljavalitud tööd jõuavad J. Žürii hindab joonistusi võttes arvesse lapse vanust Liikme joonistus töö loovust, kompositsiooni, värvikasutust, haakuvust tekstiga ja sobivust teosega.

Arvustused

Rowling ei ole žürii liige, kuid kasutades sotsiaalmeedias joonistuse postitamiseks hashtagi TheIckabog, siis võib ta joonistust jagada või kommenteerida. Kirjastuseni jõuavad sotsiaalmeedia postitused, kui märkida ära kirjastusvarrak või ickabogilood.

Liikme joonistus

Sotsiaalmeediasse postitamine ei võrdu võistlusel osalemisega. Joonistuse esitamisel nõustub osaleja võistluse tingimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Liikme joonistus

Joonistuste soovitused leiad siit.