Veevalaja suurus. VEEVALAJA - Fabeles

Me pööran kõik oma raha välja arvatud laevandus ja käitlemise tasu pärast oleme saanud tagasi oma elemendid. Kõik meie esemed pakub toetust ja tagastamisel mis tahes põhjusel, millega te ei ole rahul ,siis saad tagasi toote meile uus tingimus, eksporditoetuse või vahetada. Erinevuste tõttu arvuti monitorid, tegelikud värvid võivad veidi erineda nendest näidanud. Me usume, et on mõistlik lahendus. Loodan, et teil on magshopping ajal meie poest kui teil on mõni probleem, pls ei kõhkle meiega ühendust võtta. Kui teie kokku summa üle selles poes korraga,siis me laeva poolt EMS või DHL tasutaisegi kui sa valida, hiina posti,siis me laeva poolt EMS või DHL kui üle Kui te ei ole saanud punkte, kuu või üksusi kahjustatud nii,väited, e palun andke meile teada.

Loodan, et teil on magshopping ajal meie poest kui teil on mõni probleem, pls ei kõhkle meiega ühendust võtta.

vorgus kui liige

Kui teil on küsimusi meie toodete,saate eposti, meile,me vastame 24 tunni jooksul. Kui teie kokku summa üle selles poes korraga,siis me laeva poolt EMS või DHL tasutaisegi kui sa valida, hiina posti,siis me laeva poolt EMS või DHL kui üle Kui te ei ole saanud punkte, kuu või üksusi kahjustatud nii,väited, e palun andke meile teada.

Vaata videoid Kuidas suurendada Dick

Me ei katkesta pidevat tööd, kui tellite rohkem kui 1 töö. Kõik riie ja vilt on kaunistatud käsitsi.

Normaalne liikme suurus kasvuga

Seal on raw edge ja võibolla suuron 12cm kõrvalekalle. Seal on värvi vahe pilt, ja tõeline riie või vilt.

🦋 Mis Teie Vahel Toimub \u0026 Mida Ta Öelda Tahab 🦋- 🔮 Vali Ise 🔮

Erinevuste tõttu arvuti monitorid, Veevalaja suurus värvid võivad veidi erineda nendest näidanud. EEK Kvaliteet : Ecosõbralik materjal ja suremise protsessi, üks parimaid lindid Hiinas!

Liikme suurus beebi

Kasutamine : teha beebi juuksed vibu,kaunistada mini torukübarat,kaunistada tüdrukute kleidid,pulm tähistas kaunistused,festival pool, dekoreeritud jne. Palun pange tähele, et lindi värvid võivad veidi erineda tõttu monitorid. Märk: Kõik kangad on käsitsi tahutud Saadan paki posti Teel, tavapostiga,on vaja umbes päeva, et enamikriikides, kuid Brasiilia, Valgevene, Tšiili, Fidži, Itaalia, Mehhiko, Venemaa, Ukraina, LõunaAmeerika vaja enam päeva, võibolla päeva.

Foto mees liige enne ja parast suurenemist

Märk: